Zásobníky na papírové ručníky – pro větší pohodlí i lepší hygienu

Zásobník na papírové ručníky by měl být nedílnou součástí každé koupelny, či WC, které navštěvuje větší počet lidí. Ať už se jedná o restauraci, školu, kancelář, či jakékoliv jiné místo, papírové ručníky jsou pro ně mnohem hygieničtějším a praktičtějším řešením, než klasické látkové. S výběrem nám pomůže e-shop uklizenoshop.cz.

Ušetřete si práci s klasickým ručníkem

Zaprvé nám ušetří práci, neboť klasický ručník bude po pár hodinách, někdy i minutách, celý mokrý a bude třeba ho tedy často měnit. Kromě toho, pokud si někdo nemyje ruce pořádně, ale spíše si je pouze opláchne, zůstává mu na nich velké množství bakterií, které zanechá na ručníku a my i všichni ostatní, si do nich naše umyté ruce otřeme a odneseme si je s sebou.

Důvody proč mít papírové ručníky, jsou vám již jistě jasné. A pokud chcete zajistit co nejpohodlnější manipulaci s nimi a nechcete, aby se vám jen tak povalovaly u umyvadla, což z hygienického, ani praktického hlediska také není příliš vhodné, je třeba pořídit si zásobníky na papírové ručníky.

Ručníky skládané a v rolích

Je jedno, zda preferujete raději ručníky skládané, či v rolích. Přinášíme vám praktické a moderní zásobníky pro obě varianty. Najdete zde velmi cenově dostupné klasické zásobníky i takové, které jsou velmi pěknými moderními kousky a mohou tak kromě praktické stránky sloužit také jako skvělý doplněk interiéru a dát mu nádech luxusu. Zásobníky se liší také velikostí, tedy obsahem, kolik papírových ručníků dokáží pojmout, a materiálem. V naší nabídce naleznete zásobníky na papírové ručníky z:

  • plastu
  • kovu
  • nerezu

Naše zásobníky na papírové ručníky a toaletní papír splňují nejenom potřeby estetické, ale také veškeré hygienické normy a požadavky. Vybrat si můžete z plejády různých modelů od těch největších světových producentů, u nichž nemusíte mít žádné obavy o kvalitu a odolnost zásobníku. Nezáleží ani na vašich finančních možnostech, u nás koupíte kvalitní zásobník již za několik stovek korun. Můžete si zvolit i speciální zásobníky s lepším zabezpečením nebo extra velkou kapacitou – možnosti jsou nekonečné a volba je pouze na Vás.

Vybírejte zásobníky na papírové ručníky v rolích, či skládané, za skvělé ceny. Pořídíte si tak praktického pomocníka a díky lepším hygienickým podmínkám také zajistíte nižší nemocnost vašich zaměstnanců. Neváhejte si do nich zakoupit také samotné papírové ručníky, které rovněž přinášíme za velmi nízké ceny.