Pronajímejte bez starostí

Už jste někdy uvažovali nad tím, jaké by to bylo, koupit byt či dům a nechat si jej formou nájmu splácet? O možnosti vytvoření si pasivního příjmu a dostatečné finanční rezervy na stáří? Věřím, že ano. A právě pro ty z vás, kteří nezůstali jen u samotné myšlenky a pustili se do její realizace jsme dnes tady.

Jistě mi dá většina z vás za pravdu, když prohlásím, že investování formou pronajímání nemovitostí není snadné. Je s tím spojena určitá časová náročnost, nutnost mít organizační a komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu, zvládání administrativy a mnoho dalšího. Právě z těchto důvodů vznikla naše společnost. Jsme specialisté na správu pronájmů. Dokážeme Vám pomoci s výběrem vhodného nájemníka a vším, co je s následným pronajímáním spojené. Už nebudete muset řešit nepříjemné situace (urgence, výpovědi atpod.), o vše se postaráme za Vás.

A cena za takový pronájem bez starostí? Pokud není Vaše nemovitost pronajata nebo nájemník nezaplatí – neplatíte nic. Díky daňové optimalizaci Vám dokážeme ušetřit až několik tisíc korun ročně a tak Vás ve výsledku naše služby budou stát opravdu jen velmi málo.

Abyste si mohli plnohodnotně vyzkoušet, jaké to skutečně je, pronajímat s námi – máte 1. měsíc zcela zdarma.

Dovolte nám šetřit Váš čas a chránit Vaši investici.

Jsme VÁŠ DOMOVNÍK s.r.o.

www.vasdomovnik.cz