Pohodové večery na vaší terase

Letní večery bývají často velmi příjemné pro rodinná setkání a posezení na terase. Interiér je přehřátý a pomůže mu tak akorát klimatizace nebo větrání přes celou noc, vy si jen chcete užít pohodičku na pečlivě udržované zahradě… Jaký může být váš ideální večer?

Pořádná grilovačka

Přijde návštěva, posadí se a pohodička může začít. Vy sice musíte připravit vše pro grilování – nákup, naložení masa, příprava grilu a grilování samotné … Ale co už, pozvali jste si je, tak s tím musíte počítat. Něco vám k tomu chybí? No jistě – světlý, tmavý, ležatý či stojatý mok s pěnou! A pořádně vychlazený.

Pro takové situace je ideální vybavit terasu pořádným chlazením – pivním chlazením. Takové výčepní chlazení nemusí být drahé, ani příliš veliké. Stačí ho zapojit do klasické zásuvky a připojit k němu soudek, který se dá sehnat téměř na každém rohu. Před grilováním si dáte pivní předkrm, pak svačinku a pivní dezert – u grilování nesmí studený nápoj pro každého chybět!

Dezert po grilování

Někdo pokračuje v pivě, někdo přesedlá na jiné osvěžení. Dezertem může být třeba mochito s ledem. A kde sehnat led? Jestliže grilujete jednou za rok, pravděpodobně se vám průmyslový výrobník ledu hodit nebude… No, nikdy nevíte – co když budete potřebovat připravit hodně mochita – ledový blok s rozměry 1 000 mm x 500 mm x 300 mm a hmotností 175 kilogramů pak přijde vhod!

Nikdy neuděláte chybu výrobníkem ledu pro domácnosti. Takové výrobníky určitě znáte – najdete je v barech nebo cukrárnách a dělají takové ty malé kostky ledu. Malé, ale tak akorát velké do vašeho mochita.

Děkujeme, dobrou noc!

Grilujete v týdnu, druhý den musíte do práce? Nebo snad v pátek a po celém týdnu toho máte dost? Návštěvu musíte slušně vyhodit. A jak? To se u nás nedozvíte. Děkujeme, nashledanou!