Plechové garáže na vaši zahradu

pole-buildings-garage-kits

V dnešní době je pro většinu rodin naprosto běžné vlastnit vozidlo. Pro jeho ochranu, ať už před nežádoucím počasím, krádeží či poničením, je ideální volbou garáž. Dnes se zaměříme na ty mobilní, které disponují řadou výhod.

Mobilní plechové garáže

Koupili jste si rodinný dům bez garáže, máte pouze jednu garáž a dvě auta, nebo vlastníte typ domu, který kvůli estetickým kvalitám má stát samostatně, pak v těchto případech doporučujeme mobilní plechovou garáž, která je v našich končinách oblíbená a tedy i hodně rozšířená.

Mobilní plechová garáž musí stát na rovné a pevné ploše. Díky tomu poskytují vysokou stabilitu a širokou variabilitu rozměrů a doplňků. Lze ji dokonce přizpůsobit stylu našeho domu a charakteru pozemku.

garaz-12x5m-plechove-garaze-1

Výhody plechových garáží

Jejich nespornou výhodou je, že nepotřebujeme stavební povolení, jsou oproti zděným garážím levnější a postaveny jsou za pouhý den. Za výhodu lze považovat také její mobilitu, takže ji lze bez problému i po letech umístit jinam. Díky použitému materiálu lze garáž natřít jakoukoliv barvou (např. podobnou omítce). Díky tomuto nástřiku se podobají klasické zděné garáži, takže na první pohled opravdu nepoznáte, že se jedná o plech.

Další výhody těchto garáží:

  • skvělé konstrukční a statické vlastnosti
  • zhotovení na míru dle přání zákazníka
  • lehký materiál
  • dobrá bezpečnost
  • téměř žádné nároky na údržbu
  • možnost vyhotovení otvorů pro okna a dveře
  • výběr z široké nabídky barev

Před nákupem mobilní plechové garáže je nutné ujasnit si, k čemu všemu ji konkrétně hodláme využít a podle toho např. zvolíme potřebné rozměry, objednáme potřebné doplňky (např. okna do boční stěny, dveře, okapy, poličky a držáky atd.).

Zásadní roli hrají i garážová vrata

Když už vybíráte garáž na svoji zahradu, nezapomeňte se také zaměřit na plechová garážová vrata, která jsou důležitá. Je třeba, aby byla stejně jako garáž odolná vůči rozmarům počasí a ochránila vůz proti zlodějům. V dnešní době lze vybrat garážové brány a křídlová vrata v mnoha barevných provedení i rozměrech.

garaz-9-6-4a