Plastový bazén? Proč ne…

Rozhodli jste se, že si pořídíte bazén? Pokud se podíváme na zapuštěné bazény, tak plastové bazény vychází ze všech nejlevněji. Nejlevnější neznamená nekvalitní, pokrok technologie nám již dovoluje vyrábět bazény z moderních polymerů levně. Materiál, ze kterého jsou tyto bazény, se jmenuje Albistone a je pevný jako skála. Navíc se nemusíte bát, že Vám bazén zrezaví, když mu chvíli nebudete věnovat pozornost.

Montáž máte usnadněnou tím, že bazény jsou zhotoveny rovnou jako jeden kus, tím samozřejmě odpadají i problémy s netěsností spojů. Stačí vybrat správné místo, vyhloubit jámu, postarat se o kvalitní základ a plastový bazén vložit do země, hotovo.

Pokud máte strach, že bazén bude vypadat lacině, podívejte se na tyto odkazy. Na mě tedy takový dojem opravdu nevytvářejí . Poškrabání laku v tomto případě nehrozí, barva se vmíchává přímo do látky.

Když nejsou škrábance, nemají se kam nečistoty a bakterie usazovat, to je další výhoda. V plném bazénu se totiž z malých rýh špína odstraňuje těžko, v tom horším případě si ji ani nevšimnete. Nebraňte se novinkám, v některých případech Vám mohou být plasty užitečné, sympatickou tečkou je, že plastový bazén je 100% recyklovatelný.